کلینیک فیزیوتراپی در اهواز

فیزیوتراپی یک تخصص توانبخشی است. با استفاده از نیروی مکانیکی و حرکات، آسیب‌ها را برطرف می‌کند و از طریق معاینه، تشخیص، پیش‌آگهی و مداخله فیزیکی، تحرک، عملکرد و کیفیت زندگی را ارتقا می‌دهد.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی پویش در اهواز خدمات تخصصی فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس متدهای درمانی روز دنیا ارائه می دهند.

فیزیوتراپی استفاده از حرکت، دستکاری عضلات و سایر تکنیک ها برای تسکین شرایط مختلف پزشکی است. برای درمان ناهنجاری ها، بیماری ها یا جراحات استفاده می شود. فیزیوتراپی یک برنامه درمانی پزشکی واقعی است که برای شرایط متعدد می تواند کاربرد داشته باشد.

تحقیقات نشان می دهد که فیزیوتراپی می تواند جایگزین مناسبی برای جراحی یا دارو باشد. اکنون حرفه پزشکی بیماران را به استفاده از این نوع درمان تشویق می کند تا از مصرف بیش از حد داروها جلوگیری کنند. برای نگرانی های درد، دارو فقط درد را مدیریت می کند. فیزیوتراپی می تواند درد را به مدت طولانی تری نسبت به دارو تسکین دهد.

متخصصان ما در کلینیک فیزیوتراپی در اهواز ابتدا اقدام به ارزیابی دقیق شرایط بیماران کرده و پس از آن برنامه درمانی منحصر به هر بیمار را تنظیم می کنند تا بیمار به بالاترین سطح بهبودی و عملکرد برسد.

هدف فیزیوتراپی تسکین درد و افزایش تحرک است. درمانگر توانایی های شما را ارزیابی می کند و برنامه درمانی ایجاد می کند که با آستانه درد و دامنه حرکتی شما کار می کند.

فیزیوتراپی یک رشته غیر تهاجمی است که به افراد کمک می کند حداکثر حرکت بدن و عملکرد فیزیکی را توسعه دهند، حفظ و بازیابی کنند. فیزیوتراپی می تواند به مراجعین کمک کند تا پس از آسیب بهبود یابند، درد را تسکین دهند، از آسیب بعدی جلوگیری کنند یا با یک بیماری مزمن مقابله کنند. می توان آن را در هر سن یا مرحله ای از زندگی اعمال کرد. هدف نهایی فیزیوتراپی بهبود سلامت و کیفیت زندگی است.

فیزیوتراپیست ها به عنوان بخشی از تیم درمانی یک فرد کار می کنند. به طور کلی، آنها با انجام یک ارزیابی، که شامل تاریخچه پزشکی و معاینه فیزیکی است، شروع می‌شوند. بر اساس این اطلاعات، فیزیوتراپیست یک برنامه درمانی را تنظیم می کند و پیشرفت را نظارت می کند.

خدمات تخصصی کلینیک فیزیوتراپی در اهواز

  • عضلانی اسکلتی: فیزیوتراپی ارتوپدی برای بازگرداندن عملکرد به ماهیچه ها و اسکلت بیمار استفاده می شود. تمرکز بر کاهش درد، افزایش تحرک، درمان آسیب بافت نرم، و اصلاح ناهنجاری های اسکلتی است.
  • عصبی: مسائل عصبی مانند سکته مغزی، آسیب نخاع، مولتیپل اسکلروزیس و سایر اختلالات را می توان از طریق درمان فیزیوتراپی درمان کرد.
  • سالمندان: این نوع فیزیوتراپی بر مقابله با اثرات ناشی از افزایش سن تمرکز دارد. این برای کمک به افراد مسن استفاده می شود تا تحرک، تعادل و سلامت جسمانی خود را تا زمانی که ممکن است حفظ کنند.
  • اطفال این تخصص با نوزادان از طریق نوجوانانی که از نقایص مادرزادی، ناتوانی ها و سایر بیماری ها رنج می برند، کار می کند. تمرکز بر این است که کودک را به بهترین شکل ممکن به سطح رشد خود برسانید.
  • ورزش: فیزیوتراپیست ها با انواع ورزشکاران برای حفظ سلامت جسمانی و بهبود آسیب های ناشی از ورزش کار می کنند.
  • سلامت زنان: با تسکین تورم و درد زنان در دوران بارداری کار می کند.
  • مدیریت درد: هدف کمک به بیماران برای بهبودی پس از عمل جراحی یا مدیریت درد مزمن است.
  • قلبی تنفسی: با استفاده از تکنیک هایی برای افزایش عملکرد قلب، قفسه سینه یا ریه می توان از طریق تکنیک های مناسب به دست آورد.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی خوب در اهواز – بهترین فیزیوتراپی اهواز – لیزر پرتوان در اهواز – کلینیک فیزیوتراپی در اهواز – شاک ویو تراپی در اهواز – بیوفیدبک تراپی در اهواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست